Redaktører

Nogle foreninger har indhold på siden og har derfor en redaktør. Andre foreninger har kun et link. Virksomheder har et link. Se hvilke nedenfor, hvor du også kan se, hvem der er kontaktperson og som informeres om ændringer på hjemmesiden. Hvis du har ændringer til nedenstående, så skriv til webmaster.

Forening/institution Link Redaktør Kontaktperson / redaktør Mailadresse
Gjessø Lokalråd   X Jan Mikkelsen Janthefiatman@gmail.com
Gjessø Søsauna   X Magnus Michelsen Rexmus@msn.com
GUF   X Søren Juhl Soeren.Juhl@siemensgamesa.com
Gjessø Senioridræt X   Mogens Hansen mogens.hansen@hotmail.dk
Gjessø Grundejerforening   X Magnus Michelsen Rexmus@msn.com
AB Marsvej X  
AB Solvejen X   AB Solvejen abfsolvejen@gmail.com
Gjessøparkens AB X   Aase Hjalteson aase.hjaltason@gmail.com
Gjessøs Børn X   Jens Møller Jens.Moller@silkeborg.dk
Dagplejen X      
Egnsarkivet X      
Gjessø Vandværk X   Dick Dyreby formand@gjessoevand.dk
Gjessø Forsamlingshus   X Henning Lindberg mailtolindberg@gmail.com
Silkeborg Kommune X      
Them og Brande Kirker X   Else Nørgaard valeurelse@hotmail.com
Min Købmand X      
Gjessø VVS X      
Outback Hairstyle X      
Chile Vin X      
Wildbike Center X      
Butik Skovgaard X      
Hverdagsgourmet X      
Vilhelmine Design X      
Automagical X   Morten Bitsch morten.bitsch@gmail.com
Webmaster   X Rasmus Philip Nielsen rpn@dadlnet.dk